Jsme Přílepská ordinace

V ordinaci nabízíme komplexní zdravotní péči, která je poskytována s důrazem na prevenci a s přihlédnutím k individualitě každého pacienta.

Nabízíme kompletní odběry krve včetně možnosti alergologických, autoimunitních, parazitologických a genetických vyšetření*, elektrokardiografie, CRP, StrepA a Quick přímo v ordinaci.

Lékař úzce spolupracuje se zkušenými terapeuty tradiční čínské medicíny, zdravotním masérem a chirurgem/ortopedem.

Hlavní myšlenka, která nás vedla k propojení západní a tradiční čínské medicíny, byla sjednotit pod jednu střechu kompletní péči o zdraví člověka. Paleta možností čínské medicíny, vyvíjející se tisíce let, a "arzenál" vyšetřovacích metod medicíny západní, nám toto nabízí.

Cílem snahy celého týmu je poskytovat terapeutickou péči založenou na znalostech medicíny západní, alopatické a principech tradiční čínské medicíny, podle svých nejlepších znalostí, zkušeností a možností. Být bezpečnými a svědomitými průvodci na cestě od nemoci zpět ke zdraví a rovnováze.

Moje vize

"Na naší klinice směřujeme ke komplexní péči, neboť kombinujeme kromě medicíny západní, alopatické, i medicínu východní, fytoterapii, používáme konopné tinktury, akupunkturu. Musím však podotknout, že vždy za odborného vedení lékaře, který všem procedurám dělá supervizi a je vzdělaný v těchto léčebných postupech. Naopak vždy zbystřím, když k nám přicházejí pacienti, co dostali zázračné kapky či podstoupili jiné metody léčby bez správné diagnostiky a odborného vedení, v nejhorším případě jim klasickou léčbu terapeut vymluvil."

MUDr. Rodion Schwarz

Buďte v obraze. Odebírejte náš newsletter o zdraví. Zanechte nám e-mail.